O firmie

Jesteśmy rodzinnym biurem rachunkowym, które działa we Wrocławiu od 1 grudnia 1994 roku (1 lutego 2023 roku nastąpiła zmiana formy prawnej na spółkę cywilną). Przez niemal 30 lat nieprzerwanej działalności udało nam się ugruntować pozycję na rynku oraz pozyskać grono zadowolonych klientów – z niektórymi współpracujemy niemalże od początku naszej działalności. Dotychczasowe doświadczenie, a także bieżące monitorowanie dynamicznie zmieniających się zmian prawnych pozwala nam rzetelnie wykonywać swoje obowiązki.

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół, a każdy Klient otrzymuje indywidualnego opiekuna, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące przepisów podatkowych, a także doradzi co można zoptymalizować w działalności gospodarczej. Obsługa odbywa się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu sprawy związane z księgowością stają się mniej stresujące.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a także terminowość i rzetelność, a to wszystko w przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.